Griffe Collection

Dokumentácia

  • Designer: Andrea Crosetta

Pri príležitosti Fuorisalone 2015, spoločnosť Antrax IT predstavuje elektrický radiátor Total Mirror, ktorý je ďalším vývojovým krokom výrobku Tavola  od dizajnéra Andrea Crosetta.

Radiátor je predstavený veľmi moderným a veľmi futuristickým spôsobom – perfektné spojenie dvoch prvkov „zrkadlo“ a „radiátor“.

Radiátor Tavola Total Mirror je „vykurovacie zrkadlo“, úžasný dôkaz inovačných technológií firmy Antrax IT a to nielen vo výrobe kovov, ale aj pri realizácii všetkých projektov bez ohľadu na to, aké sú náročné.

Radiátor Total Mirror je k dispozícii iba v elektrickej verzii s rozmermi 171cm x 35cm, vyčnieva od steny 7cm a je vhodný pre inštaláciu aj vo vertikálnej polohe a aj v horizontálnej polohe. Má výkon 700W s rôznymi úrovňami  voľby pomocou klávesnice s dotykovým displejom umiestneným priamo na prednom panely radiátora. Špeciálne diaľkové ovládanie pôsobí potom ako termostat, ale radiátor Total Mirror je schopný automaticky fungovať v konkrétnym podmienkach.

Radiátor Total Mirror je zhotovený z dvoch tvrdených zrkadiel, ktoré sú oddelené špeciálnym polykarbonátovým filmom, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť.  Zrkadlo so zadnou čiernou povrchovou úpravou je tvorené tzv. rebrami, ktoré optimalizujú výkon celého radiátora a to aj na dlhšie použitie.

Radiátor Total Mirror je možné použiť do každého priestoru, či už v dome alebo byte, alebo aj vo verejných priestoroch.